| geroge a întrebat:

Buna TPU mi-am lut o cartela de 5 euro pe Orange si cand sa rad ca sa aflu codu mi s-a sters niste numere cum fac sa le aflu urgent plizz dau fundita la prima raspus care e corect

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la firma si cu seria poti afla codul din baza de date.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E putin probabil sa il mai recuperezi, dar totusi incearca, cine stie poate ai noroc la vreun Orange shop, daca nu, iti cumperi alta si o sa te inveti sa razuiesti mai fin, oricum, tin sa precizez, cartela de reincarcare Orange de 5 euro nu exista, exista doar de 4 euro sau 7 euro!

| WizKhalifaa a răspuns (pentru anonim_4396):

A vrut si el sa faca rost de un cod gratis, e criza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

laughing