| stefanel05 a întrebat:

am cumparat o cartela de 4 euro Orange si cand am pus'o in telefon (adica cand am reincarcat), am primit mesaju' ala dar in el scria "Acest cod a fost folosit de alt utilizator!"...Acum cum aflu pe ce numar au intrat cei 4 euro ( deoarece suspectez un prieten ca el a stat langa mine cu telu' in mana cand scriam codu! Ajutati-ma la id: r.stefan05@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| NicoClaudita a răspuns:

Nu poti sa afli, afla daca a bagat prietenul tau euro, daca nu i-a bagat el, atunci du-te la ei la Orange si fa reclamatie, eu asa am facut.

| stefanel05 explică (pentru NicoClaudita):

Si astie de la Orange ce pot sa faca? Dece sa le fac eu reclamatie?

| NicoClaudita a răspuns (pentru stefanel05):

Pai daca ai cumparat cartela de la ei si nu e valabila?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
dupa achizitionarea unei cartele de reincarcare, ea intra in responsabilitatea cumparatorului, indiferent de data la care este utilizata. Informatii despre numarul pe care s-a incarcat creditul aferent cartelei respective nu poti afla, din motive de confidentialitate.
O zi buna,
Orange Helpers

| Reek54 a răspuns:

Nu poti, ii poti spune in schimb "prietenului tau" sa-ti arate ca nu el a bagat acel cod, daca nu iti arata este clar ca el a bagat codul.