| Luca_Elena_1996 a întrebat:

Am facut o mare prostie cu o cartela wind am blocat codu pin dupa mi-a aparut codu puk am pus niste numere la nimereala mi-a aparut iarasi codu pin si nu stiu cum sa il aflu cine ma ajuta

Răspuns Câştigător
| georgedanielc a răspuns:

Vezi daca mai ai kardul de unde ai extras simul..acolo ai si pinu si puk

5 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Cunosti codul PUK? Daca DA,,, introdul si schimba parola la pin

| georgedanielc a răspuns:

Sa inteleg ca esti in Italia? Suna la wind si spune-le despre cei vorba se poate sa iti spuna ei dar va dura

| Dyana_Dyana_Dyana_Dyana_1990 a răspuns:

Am blocat cartiela