| CossssssminaaGbb a întrebat:

O prietena si-a luat noul model Samsung Galaxy i9060i Neo Grand Plus. A fost in oras si a cautat peste tot husa pentru telefonul ei, dar nu a gasit. acum cauta pe net si gaseste doar pentru i9060. intrebarea e : ce diferenta e intre cele doua modele? Si ar putea sa isi comande husa pentru i9060 pentru telefonul pe care il detine? Va rog mult cine stie. Multumesc :*

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

Al ei e ceva mai bun decat cel fara i la sfarsit, 99.9% ar trebui sa i se potriveasca o husa si de la i9060 (fara i la capat) diferenta de marime intre ele e de 0.1mm sunt aproape 99.9% identice.