| Toader_Dani_1993_aGMX a întrebat:

o problema cine se stie in domeniu, am un iphone 5 primit din Germania de la fratele meu, l-am folosit timp de 2 luni si de cateva zile mi-a venit proasta idee sa ii fac update la 7.1 in itunes, acum nu il mai pot deschide ca imi cere contul de icloud, desi inainte de update era logat contul meu de icloud, dar acum nu mai merge, stie cineva de ce? ce ar trebui sa fac sa il pot folosii iar? va rog, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie decodat din Iclud, care reparatia costa intre 400 si 500 ron, si presupun ca trebuie si desfacut telefonul de catre cei de la service pentru a i se reseta bios-ul...