| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro! Am o tableta Allview Alldro SPEED 3 DUO cu Android 4.1.1 Jelly Bean, astazi mi-au disparut mai mule fisiere din stocarea de 16 GB a tabletei si aplicatile se dezinstaleaza automat, cand inchid tableta dispar din aplicatii si trebuie sa le instalez din nou de fiecare data! Se pot recupera? Care ar putea fi cauza e virusata sau e pe duca hardware-ul?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Posibil să fie pe moarte chip-ul de memorie Flash al tabletei (echivalent cu hard diskul unui PC).

| TaviONE explică (pentru mihai69):

Multumesc! Am pus din nou android pe ea si toate aplicatiile si acum merge, nu se mai dezinstaleaza la inchiderea tabletei!