| Ap_Gabriel_2001 a întrebat:

S-ar merita un schimb intre un Allview p6 life si un Lenovo vibe c?(eu detin p6 life)
Imi puteti da si niste pareri despre Lenovo vibe c?

Răspuns Câştigător
| AlecuAlex a răspuns:

P6 camera se vede mult mai bine iar la Lenovo bateria tine mai mult in rest sunt asemanatoare acum tu decizi daca vrei sa il schimbi ps vezi sa nu aibe zgarieturi ceva

3 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Da, Lenvo are 4G, iar daca nu te intereseaza camera, Lenovo e pentru tine.

| TheTrooper1 a răspuns:

Da, schimbul merita daca te uiti dupa un Lenovo K6. Eu detin un Lenovo K3 note si sunt extrem de multumit de el. Pozele ies chiar bine, nu am probleme cu bateria (fac 2 zile la utilizare normala cu 3g pornit non-stop). Avand in vedere ca Lenovo K6 are camere mai bune decat telefonul meu, iar bateria te va tine mai mult, intrucat ecranul este de 5 inch, ar fi o afacere mai mult decat buna.
Sper ca te-am ajutat in decizia pe care vrei sa o iei. Bafta!

| Sabina1544 a răspuns:

Eu cred ca nu, pentru simplul fapt ca am avut un Lenovo si mi s-a stricat cam dupa un an si am prieteni care au de mai bine de doi ani si jumatate un Allview si inca merge foarte bine. E doar parerea mea, tu stii ce faci mai departe happy