| anonim_4396 a întrebat:

stie careva daca iphone 4 are temporizator pentru poze? il tot caut si nu gasesc nimic

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

An iphone 4 de aproape un an, am cautat temporizatorul pana am innebunit, nu l-am gasit, dar inca mai speer. laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Si eu cam tot de un an il am..si nu il gasesc laughing nu ca mi-ar folosi asa mult, dar vreau sa stiu daca are si cum il activez laughing

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns (pentru Tinna666):

Teoretic trebuie sa il aiba, dar eu inca nu l-am gasit laughing

| Tinna666 a răspuns (pentru Codreanu_Anduta_1991):

Totusi cred ca nu are..acceseaza link-ul pe care la lasat nicoletaraluca happy...mai astept raspunsuri, poate totusi cineva la gasit laughing