| AlessandraMiha a întrebat:

Buna,TPU!
Stie cineva unde as putea gasii card de memorie pentru telefonul Allview? M-ar interesa intr-un magazin din Bucuresti, mall...(nu de pe internet).
Multumesc anticipat, funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cardurile de memorie sunt standarde, MicroSD sau simplu SD.

In orice magazin de telefonie vei gasi astfel de carduri. Mai mult, pana si la magazinele cu calculatoare si piese de calculatoare vei gasi un astfel de card.

O zi placuta

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Chiar nu contează de unde. Cardurile de memorie în genere sunt universale, nu țin cont de firmă, cu atât mai puțin telefonul tău. Se vor potrivi de minune chiar dacă îl cumperi de la un mic service GSM de la colțul străzii. Poți să îi faci proba pe loc.

| Deliiiia a răspuns:

Poti gasi un astfel de acrd la orice magazin de electronice si supermarketuri.

| BMicha3l a răspuns:

Www.emag.ro? este un site de incredere. Eu am cumparat produse in valoare de 2300 Lei

| AlessandraMiha explică (pentru BMicha3l):

Stiu ca este de incredere, dar as fi vrut sa il cumpar dintr-un magazin, nu de pe net, pentru ca am mai dat comezni pe net si vin in 2-3 saptamani, si eu am nevoie urgenta...

| BMicha3l a răspuns (pentru AlessandraMiha):

Eu am comandat un stick 16 GB de pe eMAG si a venit in 2 zile (Jud VL)