| petertb a întrebat:

Telefoanele cumparate la abonament au garantie?
Saptamana trecuta mi-am facut abonament la Orange si astazi, cand am vazut ca mi s-a zgariat telefonul(destul de urat) m-am uitat in cutia telefonului(NOKIA Lumia 520) si am vazut un certificat de garantie de la NOKIA care nu era completat.
Daca merg cu telefonul si certificatul la ei este posibil sa mi-l poata repara?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca au garantie, dar bineinteles ca nu o sa iti repare pe garantie zgarietura

| ariamont a răspuns:

Posibil da. Daca ai abonament la ei eu cred ca ti-l vor repara, ei stiu ce o sa ii faca.

| Kinezuul a răspuns:

Da au, de reparat du-te si intreaba

| IoanaCristinica a răspuns:

Bineinteles ca au garantie... du-te cu el la magaziul de unde l-ai cumparat si ti se va spune acolo daca se poate rezolva sau nu...