| CatalinOrzan a întrebat:

Telefonul GoClever Insignia 5 are multi-touch? Exista accesorii pe undeva prin Romania pentru el? Dau funda.

Răspuns Câştigător
| FusTanGiuL a răspuns:

"GOCLEVER INSIGNIA 5 ofera pe hartie performante foarte bune, bazandu-se pe un procesor QuadCore de 1, 5 GHz Cortex A7, un GPU performant PowerVR SGX544, 1 GB RAM DDR2, 4 GB memorie flash si un display IPS HD LCD multi-touch de 5 inch cu o rezolutie de 1280×720 pixeli." => Da! Are multi-touch, cat despre accesorii, presupun ca vei gasi.