| GDragon a întrebat:

Buna, TPU! Telefonul Samsung Galaxy J4 (2018) se poate debloca prin amprenta? As dori un raspuns din partea unei persoane care utilizeaza acest model de telefon... Specificatiile de pe internet sunt cam neclare. Multumesc!

2 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Nu am acest telefon dar la pretul la care costa sigur nu are senzor de amprenta.

| beebo a răspuns:

Nu, nu are iar spectificatiile de pe internet sunt foarte clare, mai ales pe eMAG scrie tot ce are