| Answererofficial a întrebat:

Tocmai am postat o intrebare legate tot de telefoane despre ce telefon as putea cumpara cu pretul intre 1000-1500, in caz ca doriti funda.
Neintelegerea mea acum este cum as putea sa prelungesc bateria telefonului meu S3 Mini,cel vechi,pana mi-l iau pe cel nou. In caz ca va infruntati cu aceasta problema si stiti cateva solutii, nu neaparat de reparare, va rog sa ma ajutati cu aceasta problema! Multumesc ca v-ati acordat atentia!

1 răspuns:
| Edy_Muscalu_1990 a răspuns:

Poti sa lasi luminiozitatea la minim sau poti cauta in magazin play aplicatii gen battery saver sau ceva de genu sau cel mai convenabil cumperi alta de pe gsmnet e maxim 50 lei poate chiar si mai ieftina