| Alexandra_Ioana_1990 a întrebat:

Un prieten de-al meu are un Sony Xperia Miro ..si nu merge sa trimita mesaje de pe el. Ce poate face?

6 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Sa astepte sa-i dai raspunsul momentan. pusca mea.

| IndiferentXD a răspuns:

Vodafone : intra la setari msg, -->centru de mesaje (message centre name sau setari de profil) si pui pentru abonament trebuie sa ai +40722004000, iar daca esti pe cartela +40722006000
Orange : centru trebuie sa contina asta +40744946000
Cosmote : +40766000510

| Deliα a răspuns:

Sa isi faca acces la internet si sa iti scrie pe mess sau pe facebook.

| cristisp a răspuns:

Sa il dduca la reparat daca mai are garantie daca nu sa se duca la reparat. sper ca ti-am fost de folos

| CatalinCioltea a răspuns:

Sweet! I've just received my free Riot Points!

>> FreeRiotPoints.me

| Nitrosimous a răspuns:

Poate sasi puie bani in cont =D