| Florin_Matei_1989 a întrebat:

Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu urmatorele probleme: un link pentru un site unde sa pot vedea compatibilitatea dintre anumite aplicatii si telefoane, mai precis, sa vad ce anume trebuie sa aiba telefonul meu pentru a putea juca pe el NOVA 2. si inca o problema; daca cunoasteti careva site-uri de pe care pot descarca acest joc gratis; pentru ca l-am descarcat si tot imi zice cand intru in el ca mai trebuie ceva "additional data" as aprecia foarte mult ajutorul din partea oricui, tin sa specific ca eu nu am conexiune wifi acasa, deci pot doar sa il descarc in calculator si dupa aia sa il salvez in telefon Va multumesc celor ce au rabdarea sa citeasca tot si apreciez ajutorul vostru happy P.S. ofer funda si ce se mai ofera pe acest site celor ce tin sa le fie oferite happy Multumesc!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Daca ai Android iti trebuie o versiune mai superioara de 2.2 (inclusiv).

https://play.google.com/......ps/details

Din partea mea poti sa cauti pe Google, dar ai mare grija de unde downloadezi pentru ca te poti alege cu virusi/malware!

Succes!