| Daviiiiiid a întrebat:

ieri mi-am cumparat si eu OrangeStockHolm
500 min.
500 sms.
30 min. nationale.
30 mega-bites
As fi vrut saimi descarc niste aplicatii, mai exact renumitul joc "FruitNinja". am intrat pe market si nu l`am gasit din prima, asa ca am descarcat alte 2 aplicatii.la un moment dat, am gasit si aplicatia "FruitNinja". s`a descarcat 89%. dar la 89% s`a oprit.si dintr`o data mi-a aparut in loc de site(market) mi-a aparut "nicio conexiune". se poate sa imi fi expirat mega-bites`tii? Daca da, trebuie sa astept pana luna viitoare sa am iarasi 30 mbs? Daca da, as putea juca jocul de pe android market, dar de pe PC? Daca da, cum as putea sa il descarc si sa il pun pe Pc?(Step by step daca se poate). Multumesc pentru ajutorul acordathappy

P. S: Va rog sa ma scuzati ca am scris asa de mult. dar ador jocul acesta.

1 răspuns:
| Vasybulan a răspuns:

Nu is sigur daca se poate juca pe pc(nu cred) iar chestia cu descarcatul ori e o eroare de conexiune ori nu mai ai trafic de date(de obicei pe abonament poti continua navigarea si download-ul doar ca iti face cost)