| sanziana19 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon.imi plac doua modele. Samsung E2652W si Samsung Galaxy Y S5360.nu stiu la care sa ma hotarasc.voi ce ziceti? care e mai bun?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa te uiti si la Galaxy Mini 2. Din acela am eu si sunt foarte multumit. Este convenabil in raportul calitate/pret... Are Android 2.3.6 cu posibilitatea de upgrade la 4.1, iar pretul este unul foarte ok, adica 750 RON...

| DorelExpertu a răspuns:

Galaxy y, e mult mai bun decat celalalt il am si eu(de pe el iti raspund) e foarte bun doar ca tine cam 1zi incarcat, dar metita.

| Outspoken19 a răspuns:

Si eu am galaxy y si e ff bun,, are wi-fi gps google play si play store, are ecran mare si android 2.3

| Darkangelzn a răspuns:

Ia-ti Samsung galaxy y

| looovee a răspuns:

Daca detii de finante ti-as recomanda un Samsung galaxy S II

| Silviu_Razvan_1998 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Y deoarece :
1. Tine mai mult bateria.
2.Ecranul e mai mare.
3.Are Android bun ( 2.3 )
4.Camera mai buna (2 megapixeli vs 1.3 megapixeli)
Sper ca te-am ajutat! (Funda? happy )

| fast01 a răspuns:

Daca ai bani iti recomand note2