| anyry a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva la telefonul Huawei Ascend Y530. Deci, am semnal dar cand ma suna cineva ii spune " Bine ati venit... " sau " Ati accesat casuta. ". De ce?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Voi nici nu stiti sa umblati cu tlf...du-te la firma de telefonie si spune-le sa dezactiveze casuta postala. directorilor!

| anyry explică (pentru express11):

Hai lasa-ma cu vrajeala ta. nu-ti convine intrebarea mea, iesi! Nu te-o pus nimeni sa-mi raspunzi la intrebare, desteptule.