| V3v3lina a întrebat:

Vreau şi eu păreri cu privire la Huawei Ascend P6. Aş dori să îmi răspundeţi sincer la rugămintea mea.
PS : Ştiu că e de curând, mai precis de la sfârşitul lunii iunie. big grin

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Am avut doua telefoane Huawei(mai ieftine decat P6) si am fost multumit...numai cuvinte de lauda pentru producatori.

| IulianDornianu61 a răspuns:

Fara suparare, dar e chinezarie. De banii aia, iti cumperi un LG Nexus 4 sau un LG Optimus G.

| z0r3Ns3n a răspuns:

Sunt chinezarii...Am si eu un Huawei u8860 si sunt multumit big grin

| kingcata99 a răspuns:

Merita! Atat zic happy