| FerrariFan a întrebat:

Am o intrebare la care trebuie sa primesc raspuns urgent! Am un Samsung Galaxy s4 (GT-I9505). I-am facut root si custom recovery si am vrut sa-mi instalez un flash rom, dar am oprit instalarea si am sters fisierul de pe telefon. Acum nu se mai conecteaza la calculator si imi apare "kernel is not seandroid enforcing set warranty bit: kernel" cand il deschid.
Am nevoie urgent de raspuns! Daca nu stiti, spuneti intrebarea cuiva care stie. Va rog frumos, am nevoie de raspuns.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Prietene ai apucat sa fleshu-uiesti un sector si de aia numai merge doar daca intri in recovery mode si sa-l resetezi de acolo doar asa isi va reveni ca are backup-ul lui la normal si isi va reveni e complicata treaba cu fleshu-uirea si cu rom-urile, bootloader etc daca te uiti la tutoriale si faci la fel ai sanse sa al dai peste cap trebuie sa te si pricepi nu este de ajuns sa faci ca in tutoriale,