| Time4workout a întrebat:

De curand mi-am scos telefonul ( Samsung Galaxy S4) de la un service de reparatii. Avea ecranul spart dar au reusit sa il inlocuiasca. Problema e ca acum cand il pornesc ramane blocat la logo-ul Samsung. Iar daca apas combinatia de butoane imi apare acest mesaj:

RECOVERY BOOTING...
RECOVERY IS NOT SEANDROID ENFORCING
SET WARRANTY BIT: RECOVERY

Si ramane blocat aici. Pe telefon este instalat sistemul de securitate KNOX. Aceasta este problema mea in totalitate, sper sa o rezolvam. Multumesc!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu l-ai verificat cand l-ai luat? intreaba-i pe ei. daca ai vazut ca face asa, de nu ai intrebat la service?

| Time4workout explică (pentru express11):

Am intrebat dar nu stiau care e problema, au luat un ecran de pe un S4 si l-au pus pe telefonul meu si apare aceeasi problema. Din ce am gasit eu pare a fi din cauza programului de securitate KNOX.

| pssssiiii a răspuns:

Buna,te rog spune-mi si mie cat tia luat la service sa iti inlocuiasca ecranul pentru s4?