| CicaAnonim a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu problema. Am un iphone 7 la care s-a uitat parola de deblocare a ecranului. Se poate debloca de acasa sau trebuie dus la un centru special?

9 răspunsuri:
| CicaAnonim explică (pentru danbnz):

Faza e ca e Iphone 7 normal nu plus, si nu se stie nici icloud ul, nici id ul.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la un gsm.

| danbnz a răspuns:

Aha, ok... Incearca asta:
https://www.tenorshare.net/......4ukey.html

| CicaAnonim explică (pentru danbnz):

Hmm. Interesant e ca e mai ieftin ca dr fone laughing

| danbnz a răspuns (pentru CicaAnonim):

Nu sunt fan iphone.
Pe asta l-am gasit si eu pe repede inaintewinking

| CicaAnonim explică (pentru danbnz):

Cam naspa, eu de unde sa am o singuranta ca daca dau acei bani o sa mi rezolve problema? laughing

| danbnz a răspuns (pentru CicaAnonim):

Ce e 100% sigur pe net in ziua de azi?

Am zis pe repede inainte dar asta nu inseamna ca ti-am trimis ultima gaina din aprozar. M-am uitat si eu pe site, la review-uri, la ce recomanda altii samd

Daca nu ai incredere in astia uita-te si tu la alternative:
Joyoshare iPasscode Unlocker
iMyFone LockWiper
Skysoft Toolbox - Unlock (iOS)
Dr.Fone - Unlock (iOS)

| blackshady a răspuns:

Well you can try this, verified useful by me.https://www.tuneskit.com/ios-system-recovery-for-win.html