| ZuZaUatDăFac a întrebat:

Heii TPU! Cum pot debloca un iPhone 5 care are parolă de deblocare a ecranului, dacă n-o mai ştiu?! URGENT! Dau fundiță! happy

7 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

De unde l-ai furat?

| Mieeez666 a răspuns (pentru Lex169):

laughing

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Lex169):

Hahaha, glumiță. Nu este furat, a fost a surorii mele care a murit de curând, iar noi nu ne-nțelegeam prea bine, aşa că nu-i ştiu codul... happy

| Lex169 a răspuns (pentru ZuZaUatDăFac):

Pfff...vrajeala

| ZuZaUatDăFac explică (pentru Lex169):

Da, eu chiar aş glumi cu moartea celui apropiat...

| StochitaCatalin a răspuns:

laughing)) Bun... nu poti big grin Daca stii parola de la contul de icloud, il resoftezi si gata

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Cauta pe youtube si incearca cum fac si aia si nu uita sa stegi contul de icloud ca pe urma il blochezi