| MihaiG97 a întrebat:

Buna tuturor!

Dati-va si voi cu parerea, la ce pret credeti ca va ajunge telefonul LG G4 de BlackFriday? Si sfatuiti-ma merita cumparat? Sunt site-uri unde pretul e si de 2600 deja! Deci ce credeti!? Multumesc anticipat!
http://www.emag.ro/telefon-mobil-lg-g4-32gb-4g-leather-b rown-lgh815-aromlb/pd/DHPSZMBBM/

Răspuns Câştigător
| mihaiwz98 a răspuns:

Sincer,mie mi se pare o vrajeala ieftina BF.Majoritatea magazinelor umfla pretul cu cateva zile inainte ca sa le ieftineasca atunci deci tu nu prea rezolvi nimic. Putinele magazine care chiar ofera reduceri reale vand produsele cu un procent de 10-30% mai mult.Deci probabil in cel mai fericit caz nu va fi mai ieftin de 18 milioane.