| AnushkaAxy a întrebat:

Buna tuturor ^^
Mi-am cumparat un galaxy S4 din Liban si vreau sa il deblochez la Orange.
Se poate debloca sau nu?
Cat ma costa (aprox.)?
Cat dureaza toata "operatiunea asta"?hee hee

Funda cel mai clar si complet raspuns.

3 răspunsuri:
| kayron99 a răspuns:

Du-te la Orange si spune ca vrei sa ii deblochezi si ei iti vor spune cat costa si cat dureaza. Eu am un prieten care avea telefonul pe cosmote si a plecat in Germania in vacanta si acolo la deblocat la un magazin de telefoane a dat 10 euro si l-a facut pe loc.

| geo9919 a răspuns:

Pai s4. cam costa sa il decodezi. cam vreo 100 lei. 150. intre. si vreo 2-3 ore depinde de service. unde il duci daca are omul ala timp... si da se poate deblcoca. si stiu ca la s4 ai nevoie de cartela din aia mica... aia te duci la Vodafone. daca esti pe retea si ceri una. sau ti-o taie ei pe a ta

| vasilev a răspuns:

Iti trebuie root si dupa aia incerci toate aplicatiile de pe market ce pot face unlock seriei galaxy. sau dai 100-200 la baieti, de ce nu? trebuie sa faca si ei un ban cinstit.