| manuelstone a întrebat:

Buna tuturor.sunt din bacau si vreau sa cumpar un smartphone.Si m-am gandit la un Samsung galaxy s3 mini.
Faza e imi puteti da niste sfaturi pentru Samsung galaxy s plus sau ace si altele dar sa fie de la Samsung HTC si alte firme bune.
P.S am uitat sa spun ca bugetul poate fi pana in 1300
si
Nu trebuie sa fie neaparat nou dar sa nu-mi dati de pe okazii nu prea am incredere in ei
multumesc tuturor

4 răspunsuri:
| MadalinNedelcu a răspuns:

Am un S3 mini. Il recomand cu incredere! Nu are pic de lag, are ecran Super Amoled, culorile se vad superb, negrul este foarte profund. Are Android 4.1.2, este cel putin la fel de pergormant ca un S2, Galaxy Nexus... Bafta!

| ADITZA0708 a răspuns:

Uite.Samsung Galaxy Ace e o prostie.Se misca foarte greu si nu iti merge orice pe el.Galaxy S+ e foarte bun merg mai toate jocurile pe el si nu are lag.Si S3 mini e foarte bun.Dar recomand S+ chiar daca e mai vechi. Funda?

| iambusy a răspuns:

Samsung Galaxy Ace nu e the best.Samung S e bun happy.Ti-l recomand.E la fel de bun HTC desire c.e tare.Am unul happy

| JokerHoker a răspuns:

Pe acest site Samsung galaxy s3 mini (alb, negru, albastru) are un pret ff bun uitate in partea de jos de pe ppegina asta si el vei gasi http://www.domo.ro/......galaxy+s+3