| sunnyway a întrebat:

Am o urgenta! Vreau sa-mi cumpar un telefon. M-am gandit sa-mi iau un Samsung Galaxy Mini. Ei bine, am nevoie de pareri. Mi-as dori ca cei care au acest telefon sa-mi spuna daca este un telefon bun si care emrita cumparat. Imi mai puteti da exemple de telefoane pana in 400-500 de lei care sa semene cat de cat cu Samsung Galaxy Mini?

4 răspunsuri:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Din toata experienta mea si cu toate generatiile de telefoane care mi-au trecut prin mana, nu ti-as recomanda acest telefon.este cel mai mare jaf de la samsung.si are un design care lasa de dorit.in plus are o camera foarte slaba,fata de celelalte Samsung-uri(bine, Samsung nu este o asa campioana la camera, ba din contra e varza).cei care folosesc Carll Zeiss(Nokia)mai folosesc si Sony dar foarte rar.ei sunt cu Cybershot(sunt destul de ok si aceste camere). sincer ti-as recomanda sa-ti un Nokia ceva la banii astia 400-500 lei sau Sony ceva.LG in niciun caz(am trecut prin multe Lg-uri si am vazut ce le poate capul.)samsunguri-le in general sunt o marca rezistenta.dar Atentie nimeni nu intrece Nokia(pot sa zica unii ca Iphone.e cel mai bun.(ce valoare are Nokia si ce valoare are Iphone? cate telefoane s-au vandut Nokia si cate s-au vandut iphone? cate marci sunt de iphone si cate de Nokia?)Nokia este si va ramane un mare Brand.care nu va fi depasit!(poate unii spun ca nu le place Nokia si ca nu sunt bune.)eu cel putin prefer Nokia.si te-as indruma.NOkia sunt cele mai rezistente la socuri,cazaturi etc.dar cu o conditie sa fie original nu Made in China, ungaria, japan.etc.Finlanda e tara de origine Nokia! totusi daca optezi pentru Samsung galaxy mini.ia-ti dar o sa te plictisesti prea repede de el.eu 4 zile l-am tinut.si l-am dat mai pe degeaba! Samsung galaxy Tab.ala da.e telefon.(iti recomand un Samsung gt s5230.foarte bune. poze faine.dar sa nu nimeresti o copie! daca nimeresti o copie vei vedea diferente majore la el.de ex camera.e varza.tre sa pui telul pe trepied sa faci o poza.ca altfel se vede in ceata.nu au stabilizator imagine(majoritatea Samsung nu au asa ceva).si totusi daca optezi spre un LG.ti-as recomanda LG ku990i.)bine ele sunt si alte modele dar eu ma incadrez in banii tai.ar mai fi LG cookie.dar e asa si asa. daca esti fata merge.~~~~!

| AAAdelin a răspuns:

Eu iti recomand sa iei Samsung Galaxy Mini Pentru ca este un telefon foarte bun, are nasa mea si am umblat si eu pe el cat mi-a permis timpul, si m-i s-a parut super, mie imi place si ti-asi rec sa il iei

| Sabiina a răspuns:

Buna! Eu am un samsug galaxy mini cam de 5 luni si sunt destul de multumita. Singurul defect este ca bateria tine putin. In rest ti`l recomand. Bafta! :*

| Anonima568 a răspuns:

Ia-ti Samsung S5230 ( I sau II ) eu am I si e ff tare