| Ovidiuuuuuuu a întrebat:

Buna, un telefon bun sa tina bateria mult pana in 1000 lei, nou, com cu marca, model?

5 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DLMF67BBM/

Ce zici de cel de sus
Sau de acesta Asus Zenfone 2 laser ze500kl este pe eMAG la preț de 822 lei
Sau

Huawei p9 lite 2017 preț 850 lei eMAG
Sau
Samsung Galaxy J3 2017 preț 800lei eMAG

| DaniTDCI a răspuns:

Huawei p10 lite, e 1350 lei nou, de aceea il cumperi mai ieftin de pe olx, daca nu p9 lite sau p8

| DanyelDani88 a răspuns:

Eu am un LG K10 2017 si daca-l tin cu internetul pornit incontinuu, mai intru si pe Youtube, o zi si doua nopti ma tine la luminozitate mare. Daca-l tin cu netul oprit si nu prea stau pe el, tine si 2-4 zile.
Pace!

| cosmin1392005 a răspuns:

Samsung j5 2016 ti.l recomand din propria experiență:
-bateria ține foarte mult
-design-ul daca te interseaza e foarte frumos
-spatiu de stocare foarte bun
-poze minunate
El costa intre 800 si 950 lei in funcție de magazinul de la care achizitionezi produsul

| Flori11111 a răspuns:

Am auzit ca cele de la xiaomi au bateria destul de mare și nu sunt nici foarte scumpe