| Lungu_Raul_1992 a întrebat:

Buna Utilizatori Am Samsung Galaxy S2 Am Bagat un card micro sd sa pun niste melodii pentru un prieten dupa aia cand sa scot cardul trebuie sa scot si bateria... si am pus bateria tot ce a trebuit si nu imi mai arata sa bag pinu de la cartela si cand mi se deschide arata un semn un o cu bara / stie careva sa ma ajute. si am mai bagat si alte cartele si nu merg dar cartela mea merge in alte telefoane si telefonul nu este codat sau ceva de genu oare este de la soft? daca ii de la soft cum fac?

Răspuns Câştigător
| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Mergi la un servis Orange, Vodafone sau Cosmote pe ce ai tellefonul si til repara ei, eu zic ca are ceva la soft!

2 răspunsuri:
| Lungu_Raul_1992 explică (pentru Varga_Fabian_1910):

Multumesc

| Varga_Fabian_1910 a răspuns (pentru Lungu_Raul_1992):

Nu aveti pentru ce!