| Gajiu69xxx a întrebat:

va rog frumos TPU sa ma ajutati... vreau sa imi achizitionez un telefon insa nu ma pot hotar, din punct de vedere al performantei, rezistentei, sau al altor criterii ce definesc un smartphone foarte bun, ce credeti ca ar trebui sa aleg dintre :Samsung galaxy s4, Sony xperia z c6603, HTC one, LG optimus g E988, care este mai rapid, rezistent la socuri si etc... va multumesc

5 răspunsuri:
| ElenaDanielaE a răspuns:

Samsung galaxy s4

| eXperience a răspuns:

Sall, parerea mea este ca Galaxy S4 si HTC One isi merita banii, dintre astea doua eu iti recomand S4-ul pentru ca are 5 inch, 2 procesoare quad de 1. 6ghz si unul de 1. 2ghz, Gorila Glass 3, bateria de 2600mAh, camera de 13MP. happy

| Valentyna951 a răspuns:

Sony xperia z c6603 mi se pare cel mai bun dar e decizia ta...

| Vlad_Popentiu_1991 a răspuns:

Samsung galaxy s4 sau HTC one