| Biiiultes a întrebat:

Ce telefon sa aleg intre Sony Xperia L, Lg optimus G E975, Lg optimus L9 sau Samsung Galaxy S2? si imi puteti zice cat costa fiecare puppy dog eyes?

1 răspuns:
| Denilalala a răspuns:

Dintre toate de acolo, eu as alege Samsung Galaxy s2. Telefoanele de la Sony am inteles ca nu sunt pre bune, LG-urile sunt ok dar Samsung Galaxy s2 dupa parerea mea le intrece. S2-ul costa aproximativ -1600 de lei daca nu ma insel happy. Sper ca am ajutat