| CosmynAdryan a întrebat:

Buna vreau sa imi iau si eu un telefon Vodafone Smart Mini.Ce sfaturi imi puteti da este telefon bun! FUNDITA

Răspuns Câştigător
| andrei695948 a răspuns:

Nu trebuie sa ti-l cumperi, mi se pare ca daca ai doua abonamente de peste 15 euro ti-l da cadou, si este un telefon bun, nu are cine stie ce camera, dar are android, are un difuzor destul de bun, are acces la net.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| CautNume a răspuns:

Depinde ce asteptari ai si ce vrei sa faci cu el. Daca nu vrei poze excelente sau jocuri cu cine stie ce grafica e un telefon bunicel.