| georgiiana199 a întrebat:

BUNA!
Vreau sa imi spuneti care dintre Samsung galaxy s advance si Sony xperia j este credeti mai bun .....ma rog din punct de vedere la exterior
dau fundita la primul raspuns!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S Advance I9070, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2_2057.php

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Bursucu' are dreptate, S Advance este mai bun DPDV tehnic. La tot este mai bun! Poate ca Xperia J are baterie putin mai buna si rezolutie putin mai buna!
Dar daca ai bani de S Advance, nu are sens sa iti iei J!