| ady09 a întrebat:

Vreau sa-mi iau in perioada urmatoarea un telefon. Bugetul e cam de 700 de lei. Am nevoie de la un telefon sa aiba baterie buna, sa se miste bine pe internet, sa faca poze cat de cat acceptabile si sa aiba semnal, pentru ca stau intr-o zona unde nu e foarte bun si acum am un Samsung Galaxy Y si imi cam face necazuri cu semnalul. Ce imi recomandati? big grin

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

De black friday posibil sa gasesti galaxy s3 pe la 700-800 lei

| Mariusflo a răspuns:

Uite ce mi-as lua eu daca as fi in locul tau: http://bit.ly/10Ls3b9