| anonim_4396 a întrebat:

Vreau și eu emojiuri de iphone pe Samsung A50. Am încercat mai multe aplicații și m-am uitat la tutoriale pe Youtube dar tot nu funcționează, am încercat pe telefonul tatălui meu (Huawei Y7 2019) și a mers. Mă puteți ajuta cum să fac și eu la telefonul meu?

3 răspunsuri:
| kevin9 a răspuns:

Cauta si instaleaza Swift Keyboard si ai acolo

| cfrtobias a răspuns:

Pai telefonul tau n-are cumva instalat la camera? ai verificat?

| dmcly29 a răspuns (pentru kevin9):

Nu merge nici cu aplicația asta adică nu-mi apare nimic cum să fac emoji. urile de iPhone