| damianthebandit a întrebat:

am o problema cu telefonul, am un Huawei p smart 2019 si problema e ca atunci cand vreau sa intru pe unele aplicatii, telefonul imi iese automat din ele, am incercat sa le opresc fortat, dar se deblocheaza singure, ve rog ajutati-ma rog seriozitate.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca ai prea multe aplicatii si memoria interna este full.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Si eu sunt in aceiași situație. Se pare ca nu suntem noi administratorii telefonului ci altcineva. Iar noi suntem restricționați, nu putem modifica setările acelor aplicații care ne crează probleme. Resetarea la setările din fabrica nu rezolva problema. Va trebui sa ne obișnuim cu ea.

| damianthebandit explică (pentru TamplaruAnisoara):

Oh, nu?

| damianthebandit explică (pentru TamplaruAnisoara):

Am gasit, trebuie sa intri la securitate si sa dai pe administrator, iar apoi sa activezi toate!

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru damianthebandit):

Eu nu pot sa intru la administrator. Sunt restricționata.