| AlexGeorge2000 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg dintre Huawei p9 si Samsung j5 2017! Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Anon31241212 a răspuns:

Huawei p9!
Am avut Samsung j5 2017 si efectiv am renuntat la el fiindca tot se bloca. Daca aveam 3 file deschise pe net. Nuj de ce. Si pozele nu le facea asa de genial pe fata. Huawei is super multumita am acum. E telefonul ideal pentru mine. Prinde semnal calumea, chiar e super.
Si inca o chestie. Samsungul facea fite. Nu aveam nimic pe telefon si zicea ca memoria e plina. Nu puteam sa stochez multe chestii pe el.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P9 am eu si bate orice Samsung.
BTW la camera ai functia aia faina sa pui blurul unde vrei tongue de se lauda Samsung S9 cu ea laughing
O gasesti glisand PRO si e penultima.

| Antonia32anto a răspuns:

Eu am Huawei p9lite si nu-ti recomand
Se blocheaza cand memorua e aproape plina si nici pentru poze nu e cine stie ce
mai ok ar fi j5
prietenii mei chiar sunt multumiti de el