| anonim_4396 a întrebat:

vreau un telefon nou de la Samsung. Pana in 850 lei sa aiba camera de cel putin 5 megapixeli cu autofocus, android, WiFi! Ce imi recomandati? big grin

Răspuns Câştigător
| Xennofull a răspuns:

Galaxy mini este un telefon destul de bun, ai putea sa il incerci si are cam functiile pe care le cauti tu.Noroc!

6 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Nu prea gasesti in banii astia, ceea ce vrei tu incepe de la 1000 ron daca ai noroc happy

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Samsung star 1.
funda sau stupid.
trebuie sa imi dai funda sau ignor.esti obligata

| Marry1227 a răspuns:

Galaxy fit

| JUST44FUN a răspuns:

Stiu ca vrei de la Samsung dar Acer s500 costa 200€, are are camerea de 8mgp cu led, wi-fi si are andoid

| lenka018 a răspuns:

Samsung galaxy ace

| fdgdfgfdg a răspuns:

Nu cred ca poti cu acest pret tot ce ceri tu parerea mea