| razvandobrin a întrebat:

am o problema cu un Sony Xperia z4. Cand il conectez la incarcator, vibreaza de 3 ori cum ca ar incarca dar nu se aprinde.Acum 2 zile nu mai trecea de logo-ul Sony,am incercat sa ii pun alt soft,dar nu a mers. Apoi dupa cateva ore se aprindea doar ledul rosu, iar pana intr-un final sa nu se mai aprindea deloc.Doar vibreaza ca ii pun incarcatorul. I-am scos bateria pentru ca se auzea putin ciudat. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AkyMinowara a răspuns:

E placa de baza arsa. la cos cu el. asa am patit eu. l`am tot plimbat pe la service pana cand unul mai bun la suflet mi-a zis ca nu se mai repara la un pret ok. (se poate dar te costa cat unul nou)

| razvandobrin explică (pentru AkyMinowara):

Mulțumesc pentru raspuns! Display-ul poate avea ceva?

1 răspuns: