| Balan_Alex_1995 a întrebat:

am o rugaminte la voi si sper sa ma ajutati.am o prietena de 3 saptamani si am auzit ca vb cu cineva pe fb si ca mai umbla cu acea persoanasad faza e ca tin mult la ea si nu vreau sa imi dau cu presupusul vreau sa fiu sigur.ea se logheaza pe fb cu nr. de telefon, nu are adresa de e-mail.va rog sa ma ajutati sa ii aflu parola fara ca ea sa stie!happy

2 răspunsuri:
| uhegartfea234 a răspuns:

Cum sa te ajutam cand tu nu ne-ai dat niciun detaliu...
In al 2-lea rand, lasa fetele in pace! laughing

| Balan_Alex_1995 explică (pentru uhegartfea234):

Prietene le dau in particular cautama pe fb Alex Sebastian Balan si vb acolo sper ca ma poti ajuta