| Roxanyk_2596 a întrebat:

am un telefon LG model GM360 si as vrea sa`mi aflu codul de sigurantza. Vreau sa`mi pun parola la telefon pentru ca imi umbla surorile pe el si imi modifica unele chestii dar imi cere codul de sigurantza. Problema ii ca nu il stiu si demult vreau sa`mi pun parola. Va rog sa ma ajutati. FUNDA:*

3 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Incearca:1.Sa il lasi liber si apesi enter(sau ok), 2)1234, 3)12345.Cam astea sunt codurile standard.

| LarissaMouse a răspuns:

La mine, codul de siguranta de pe LG e 0000. (am T310)poate merge si la tine.eu am dat la nimereala 0000 si a mers.succes

| Roxanyk_2596 explică:

Ms de raspunsuri dar nu merge nikiunul pentru ca trebuie sa bag 4 cifre nici mai mult nici mai putin altfel nu merge sa dau ok, as vrea mai multe coduri sa vad daca merge vreunulsad