| fasfasfasafas a întrebat:

Am si eu o problema..sta in felul urmator: Eu am un galaxy s i-9000 pe care l-am cumparat cand a aparut si am dat cam 2.300 lei. Fiind cumparat tocmai cand a aparut aveam un android foarte prost si am incercat sa imi iau un android de 4.0 de pe nu stiu ce site iar acum telefonul se restarteaza intruna! nu mai porneste deloc chiar nu stiu ce sa fac...please reply daca aveti vr-o solutie -P.S daca il pot duce la un sediu in care sa dau bani ca sa mi-l faca l-as duce cu ce-a mai mare placere!

8 răspunsuri:
| KENNKOV a răspuns:

Dar este seara laughing) oricum dai un factory reset intra asa
-> Setari
->Confidentialitate
->Revenire la setarile din fabrica( Sau Date personale si apoi asta)
-> Resetare telefon si gata ai un nou android dar va fi cel vechi sau chiar daca e cel nou nu se va mai restarta

P.S. Ajuta-ma si tu pe mine pls
La intrebarea cu mini 2 wifi

| Arkhasas a răspuns (pentru KENNKOV):

Cine te-a minţit? Dacă a umblat la sistemul de operare aşa fără să ştie ce face a belit-o.

| 8mariastar a răspuns:

Dezinstaleaza programula ala android 4.0

| KENNKOV a răspuns (pentru Arkhasas):

Bine nu incearca

| aly300 a răspuns:

Psa a spus bine poti da resetare la setarile din fabrica dar tot androidul asta o sa il ai doar ca o sa se starga toate aplicatile, Daca dupa ce faci asta tot se restarteaza descarca un costum rom de pe net si instaleaza-l

| fasfasfasafas explică (pentru KENNKOV):

PRIETENE,am spus ca se restarteaza incontinu...cum vrei sa intru la setari daca nici macar nu se deschide...

| fasfasfasafas explică (pentru KENNKOV):

Am spus ca se restarteaza incontinu...cum vrei sa intru la setari daca nici macar nu se deschide...

| KENNKOV a răspuns (pentru fasfasfasafas):

Buton volum sus + buton volum jos + buton Home + buton oprirewinking