| angel_2962 a întrebat:

Am un LG Optimus L7 si defiecare data cand vreau sa ma conectez la routter-ul wirlesss de acasa incearca sa se conecteze si la un moment dat imi scrie " problema de autentificare " parola o bag corecta. Trebuie cumva sa bag vreun cod de pe stpatele routter-ului? Daca da, care dintre ele? happy

3 răspunsuri:
| iesiacasa a răspuns:

Salut Angel routter-ul wireles iti merge la laptop sau calulator. trebuie confirmat codul de pe spate pe un laptop apoi pui parola si username -daca merge pe laptop e bun.e vina telefonului dai la revenire la setarile din fabrica si apoi iti merg e 100 la 100

| bossnick123 a răspuns:

Nu trebuie sa pui nici un cod de pe spatele routter-ului...ce routter ai?

| edward145 a răspuns:

Pe spatele routterului parola este scrisa cu litere mici si cu litere mari, o scrii exact cum este acolo, va merge sigur!