| vampiruP a întrebat:

Buna ziua! Am un Samsung a02s si ieri imi dadea niste erori wapp-ul, astfel incat l-am dezinstalat si instalat din nou! Aveam pe el 3 conversatii arhivate si aveam mult poze cu membrii familiei in vacante, pe care nu le-am mai gasit si conversatiile nu mai apar. Wapp avea backup facut lunar, ma intereseaza mult sa recuperez pozele... vreo idee?

1 răspuns:
| RadioEREVAN a răspuns:

Mergi fain frumos in setari, si ii dai " restaureaza back-up". Daca ai folosit un cont Google, le ai in Google Drive.