| Pop_Andrei_2000 a întrebat:

Buna ziua, am un Samsung galaxi s4 la care nu imi merge internetul ce as putea face cu el?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Telefonul are aproape zece ani - dacă cumva i-ar "merge" netul, probabil ai face cu nervii până ar incărca o pagină.

Sfat gratuit: schimbă-l

| Brizbriz a răspuns:

Ii bagi perfuzie direct in vena si chemi preotul, sa se odihneasca in pace... saracul telefon vechi de 10 ani

| literallythesamebruh a răspuns:

Este cam vechi telefonul. Dacă vrei să îl readuci la viață, îi poți instala un custom rom și te-ai scos. Cât despre problema cu internetul, verifică dacă data și ora sunt puse sau încearcă datele mobile dacă pe wi-fi nu merge (sau invers).

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Eu sunt la scoala de informatica de la dabuleni, cred ca iti pot rezolva problema, te duci la settings, apoi la security si dupa la reboot, o sa se incarce ceva pana la 100 si dupa esti good to go