| Sticlete a întrebat:

Buna ziua!
am un Samsung galaxy xcover... si as vrea sa stiu daca se poate filma/poze sub apa...stiu ca este rezistent dar nu am incercat inca.
si cat rezista sub apa-adancime, minute
o zi buna in continuare!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi sugerez să nu încerci mai mult de 20 de minute pentru că nu rezistă...maxim 15-20 de minute poţi să îl ţii sub apă.
Dar de mers ştiu sigur că merge.

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Rezista 30 de minute, pana la un metru adancime! Daca nu ai buton pentru camera atunci va trebui sa pornesti filmarea inainte sa-l bagi in apa, touch screen-ul nu merge in apa!
cand il scoti din apa, ii stergi ecranul de apa si apoi apesi sa opresti filmareawinking