| iker03 a întrebat:

as dori sa achizitionez un Nokia 920 lumia sau 925 lumia, vreau sa va intreb daca a avut cineva windows phone si cum se comporta.Multumesc

Răspuns Câştigător
| 0x11111051 a răspuns:

Ii cu mult mai bine aparat (mai ales WP8) contra pirateriei. Asa ca jocuri nu te gindi ca ai sa ai multe big grin Pina ce nu le cumperi, nu le primesti. In schimb face fotografii de nota 10+

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Recomand modelul 925 de aici:
http://bit.ly/1gSo79n
Si-a cumparat un prieten de curand, se misca foarte bine in aplicatii, pozele sunt de o calitate excelenta, si filmuletele de asemenea, perfecte la full HD. Procesorul grafic se misca foarte bine, desi nu am avut ocazia sa testez multe jocuri pe el din lipsa de timp (plus ca nu era al meu sa ma joc toata ziua pe el).
E prea bun, mai ales de pe eMAG, priemsti si-un card cadou, si daca nu-ti place il poti returna.

| MembruSeniorTPU a răspuns:

Anumitor persoane le place WP8, in timp ce altii nu il suporta. trebuie sa il testezi si sa te hotarasti. e diferenta mare intre 920 si 925. 920 e prea grosolan.

http://www.lumeadigitala.ro/......-Lumia-920