| NoName2105 a întrebat:

as dori sa imi cumpar un telefon, initial am vrut sa imi iau un Samsung Galaxy Ace iar apoi un iPhone 3g insa nu m-am hotarat. Ce ziceti? Care merita? Ati avut sau aveti vreunul din cele 2 telefoane? Astept raspuns,va rog mult, dau funda.

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Am avut ocazia sa butonez eu la un showroom un Galaxy Ace... Am ramas profund impresionat si ti-l recomand.

Uite aici gasesti si un pret bun la el, cat si parerea celor care l-au cumparat deja http://bit.ly/TqTzBx

5 răspunsuri:
| maria89nic a răspuns:

IPhone 3g!

| Laawr a răspuns:

Mai pune 100-200 lei si ia Samsung Galaxy S happy.
Dar intre cele 2 telefoane as alege iphone 3gs chiar daca se "distruge usor" dar cel mai mare dezavantaz la iphone 3gs e ca nu-l mai gasesti in magazine si decat la second-hand.

| d3nysook a răspuns:

IPhone 3g...ii mult mai fain, dar faci cum vrei! happy

| dement0r a răspuns:

Samsung galaxy ace e mult mai rapid ca iphone 3g dar cum vrei

| NoNameW a răspuns:

Am un iphone 3g 8gb 400 lei daca te intereseaza...id:wang_alin
fb; alin cristian wang