ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a întrebat:

Imi poate spune cineva la ce numar de Cosmote trebuie sa sun ca sa VORBESC unui operator? Un om, adica, pentru ca de robotul ala m-am saturat pana-n gat!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

De pe cartela Prepaid trebuie să suni la 1234 și apoi 150.
Scurtătura pentru a intra în legătură cu un operator Cosmote din cadrul Relații cu Clienții este: suni la 1234 apoi tasta 1 pentru română și apoi 2420 – ramura de reziliere, 0 este pentru a intra în legătură cu un operator Cosmote.Mai multe:

http://neydamn.eu/......i-cosmote/

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 explică:

Le-am incercat pe astea: la toate raspunde un robot care ma pune sa tastez jdemii de numere, dar niciunul nu e pentru a lua legatura cu ub operator!

| GreenSky a răspuns:

021.404.1234 sau 0766.12. 1234
1616 - Info Rapid