| zizin1 a întrebat:

Imi poate spune cineva o aplicatie pentru editat poze pentru Android care imi permite sa adaug acele margini blurate? gen poza nu se modifica, ramane la fel, doar ca pe margine se adauga o rama blurata. In trecut faceam chestia asta dar nu mai stiu cu ce aplicatie. Foloseam snapseed sau photoshop express dar acum nu mai gasesc acea optiune, am gasit nimic din ce caut eu. Multumesc pentru ajutor

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Pentru margini blurate poți folosi Lidow, Lisquare.
Dacă vrei să blurezi ce e în jurul tău și să rămâi doar tu, este bună aplicatia Focos.

Sărbători fericite!

| Onisim10 a răspuns:

Încearcă FotoShop.